KONTAKT

KONTAKT

TEPRO S.A.

75-216 Koszalin
ul. Przemysłowa 5
tel.: +48 (0) 94 343 24 81
e-mail:marketing@tepro.com.pl


Centrala:

tel. +48 94 343 24 81


Sekretariat:

tel.+48 94 343 26 62, +48 94 343 26 65
fax +48 94 343 26 58
e-mail: sekretariat@tepro.com.pl


Marketing i sprzedaż:

tel.+48 94 343 24 66
fax +48 94 343 23 35
e-mail: marketing@tepro.com.pl


Zaopatrzenie:

tel.+48 94 343 26 61
fax +48 94 343 26 61
e-mail: zaopatrzenie@tepro.com.pl


Księgowość:

tel.+48 94 343 24 81 wew. 530
e-mail: d.rogoza@tepro.com.pl


Kadry:

tel.+48 94 343 24 81 wew. 210
e-mail: administracja@tepro.com.pl

Arkadiusz Kaczmarski
Prezes Zarządu
tel.: +48 94 343 26 62 / +48 94 343 26 65
e-mail: sekretariat@tepro.com.pl


Elżbieta Kapela
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Produkcji Urządzeń Próżniowych
tel.: 600-833-100
e-mail: e.kapela@tepro.com.pl


Jacek Strycharczyk
Członek Zarządu, Dyrektor ds. Produkcji
tel.: 728-324-948
e-mail: j.strycharczyk@tepro.com.pl

Helena Burak
Główny Księgowy – Biegły Rewident
tel.: 94 343 23 81 wew. 500
e-mail: h.burak@tepro.com.pl

Elżbieta Kapela
Dyrektor ds. Produkcji Urządzeń Próżniowych, Członek Zarządu
tel.: 600 833 100
e.kapela@tepro.com.pl


Damian Capała
Kierownik Działu Marketingu, Handlu i Planowania
tel.: 94 343 24 66
d.capala@tepro.com.pl


Dariusz Krawczuk
Kierownik Sekcji Konstrukcyjnej i Technologicznej – Prokurent
tel.: 94 343 24 81 wew. 331
d.krawczuk@tepro.com.pl


Przemysław Bogdan
Kierownik Wydziału Urządzeń Próżniowych
tel.: 662 063 587
p.bogdan@tepro.com.pl


Paweł Kuklinowski
Kierownik Serwisu
tel.: 604 086 560
fax: 94 343 24 72
serwis@tepro.com.pl


Maria Zając
Specjalista ds. Sprzedaży, Sprzedaż części zamiennych
tel.: 94 343 24 81 wew.315 94 343 24 66
m.zajac@tepro.com.pl


Marek Stypułkowski
Szef Sprzedaży Regionalnej
tel.: 600 833 102
marketing@tepro.com.pl


Piotr Rodziewicz
Przedstawiciel Handlowy (woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubelskie)
tel.: 602-313-369


Tomasz Milewski
Specjalista ds. Marketingu i promocji
tel.: 94 343 24 81 wew. 318
tel. kom: +48 600 833 103
t.milewski@tepro.com.pl

Jacek Strycharczyk
Dyrektor ds. Produkcji, Członek Zarządu
tel.: 728-324-948
j.strycharczyk@tepro.com.pl


Janusz Łozyk
Kierownik Działu Marketingu i Eksportu-Prokurent
tel.: 600 833 104
j.lozyk@tepro.com.pl


Marcin Mora
Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej
tel.: 728 324 947
m.mora@tepro.com.pl


Wojciech Domżałowicz
Kierownik Wydziału Obróbki Blach
tel.: 698 938 313
w.domzalowicz@tepro.com.pl


Przemysław Dziuba
Specjalista ds. Eksportu i Kooperacji
tel.: 606 430 027
p.dziuba@tepro.com.pl

Formularz kontaktowy

1 + 3 =

Tepro